Název stavby: Bytový dům pro seniory
Místo stavby: Zlatá Hora, Slavkov u Brna 684 01, parc. č. 1643/1, 1643/3, 1643/22
Charakter stavby: adaptace původního obchodního střediska na bytový dům
Investor: Stavební společnost Čáslava s.r.o.
Tomáškova 21
615 00 Brno
Aktuální stav: fáze přípravy PD

O projektu:

Investičním záměrem je v tomto případě vybudovat v dané lokalitě, objekt s menšími byty, vhodný především pro seniory, ale i pro ostatní občany. Stavba bude kompletně bezbariérová, její součástí bude výtah a nebytové prostory pro případnou sociální obslužnost. Umístění stavby je pro budoucí zákazníky strategicky výhodné, neboť přímo v sousedství se nachází zdravotnické zařízení B-Braun Austerlitz, zajišťující odborné zdravotnické a rehabilitační služby pro svoje pacienty. Rovněž blízkost slavkovské polikliniky je důležitou přidanou hodnotou tohoto projektu. Město Slavkov u Brna je, co se týče dostupnosti služeb, velmi výhodnou lokalitou pro budoucí bydlení.

Realizovány budou byty 1+KK a 2 + KK o celkovém počtu 16 BJ. Celý dům včetně přístupů je navržen jako bezbariérový. Přístup do jednotlivých podlaží je zajištěn výtahem. Součástí objektu bude vnitřní garážové stání, venkovní parkoviště, sklepní boxy, prostory pro budoucí obslužnost jako je jídelna, přípravna jídel a prostory pro personál.

Bude provedena celková rekonstrukce stávající části budovy. Nosná konstrukce nástavby 2.NP bude provedena jako montovaný železobetonový skelet s panelovým stropem. Konstrukce střechy nad podkrovím bude tvořena dřevěným krovem.
Obvodové stěny budou vyzděny z cihelných bloků a opatřeny tepelnou izolací z minerální vlny.
Vnitřní mezibytové příčky budou vyzděny z cihelných bloků.

Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte nás!

Prosím vyplňte všechna formulářová pole!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.