Připravujeme


"Byty v Aleji", Hustopeče - město, kde se dobře žije

Byty v Aleji, Hustopeče
Dle indexu kvality života projektu "Obce v datech" zveřejněného serverem aktuálně.cz , jsou Hustopeče třetí nejlepší město pro život v ČR.

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/kvalita-zivota-porovnani-mest-v-cesku-2019/r~b8d2b052ba8511e9b6a9ac1f6b220ee8/

 

Název stavby: Bytové domy v Aleji
Místo stavby: mezi ulicemi Alejní, U Větrolamu a Starovická Hustopeče u Brna,
číslo parc. 4542/244 a 4542/245
Charakter stavby: novostavba 3 bytových domů
Investor: Byty v Aleji s.r.o.
Tomáškova 908/21
Zábrdovice, 61500 Brno
Aktuální stav: fáze přípravy PD

 

O projektu:

Tento projekt : "Byty v Aleji" bude realizován v klidné lokalitě okrajové části města Hustopeče, v prostoru lemovaném ulicemi Starovická a Alejní. Jedná se o kvalitní a udržované místo s množstvím zeleně v okolí. Lokalita je zajímavá pro rodiny s dětmi (dětská hřiště nedaleko), milovníky cykloturistiky (cyklotrasy 200m od plánované výstavby). Centrum města je vzdálené 20 minut pěší chůze, 3 minuty jízdy autem.
Hustopeče jsou díky své kvalitní infrastruktuře a široké nabídce služeb ideálním místem pro moderní bydlení. Město má velmi dobrou polohu vůči Brnu. Do centra moravské metropole se dostanete po dálnice D2 cca za 20 minut.Záměrem firmy je postavit 3 BD. Každý BD má 4 NP. BD1 a BD2 jsou podsklepené. Parkování je umožněno venku i v 1 PP. V každém BD je výtah.
BD jsou čtyřpodlažní budovy s plochou střechou. Svislé nosné konstrukce jsou z keramického zdiva. Stropy jsou z železobetonových stropních panelů. Střecha je plochá- nosná část je opět železobetonová s tepelně izolačním a hydroizolačním souvrstvím. Okna jsou dřevěná z izolačními trojskly. Každý byt je vytápěn pomocí plynovodního kondenzačního kotle.
Realizovány budou BJ typu 1+KK (31m2), 2+KK (51m2), 3+KK (68m2)

 

 

 
V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte:

Vyberte, prosím, čeho se váš dotaz týká

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Váš dotaz


Created by Shot Creative
Úvod | O společnosti | Kontakt
Výstavba bytů a rodinných domů | Projekční a inženýrská činnost | Aktuální developerské projekty | Referenční stavby | Připravujeme | Výkup nemovitostí
Podmí­nky ochrany osobní­ch údajů