Výstavba rodinných domů

Realizujeme rodinné domy dle Vašeho přání, včetně architektonického návrhu, tvorby projektu a odborné konzultace.


Projekt RD U Hradeb

AKTUÁLNĚ: RD1 a RD2 PRODÁN Realizujeme výstavbu moderních RD "U Hradeb" ve Slavkově u Brna. Domy budou stát na ulici Úzká a na Koláčkově náměstí. Jedná se o zajímavou lokalitu která má výhodnou polohu v blízkosti centra města (cca 250m) a přitom v klidnější a bezpečné části - mimo hlavního dopravního ruchu. Nedaleko projektu "U Hradeb" se ncahází krásný park slavkovského zámku, sportovní areál, asi 2km vzdálené golfové hřiště, škola i školka a také autobusové nádraží. Město Slavkov je tedy díky své poloze - 20 min autem od Brna, pestrosti, kvalitě služeb a bohaté historii, ideálním místem pro moderní a bezpečné rodinné bydlení.

Projekt RD U Hradeb


Byty Bučovice - lokalita Na Vyhlídce - VYPRODÁNO!

Byty se nacházejí ve výjmečné, klidné lokalitě s vyhlídkou na město a zeleň. Výhodou této lokality je dobrá dostupnost do centra a do vzdělávacích zařízení. Také dopravní dostupnost do větší okolních měst (Slavkov, Rousínov, Brno, Vyškov), osobní i hromadnou dopravou, je velmi dobrá.

Byty Bučovice - lokalita Na Vyhlídce - VYPRODÁNO!Byty Bučovice - lokalita Na VyhlídceByty Bučovice - lokalita Na Vyhlídce

Bytový dům Svitava - VYPRODÁNO

Dům je umístěn v klidné kolalitě u nábřeží řeky Svitavy, jejíž kouzlo oceníte především v letních měsících. Na své si zde přijdou sportovci (cyklistika, joging), ale i milovníci klidu a pohody. Výhodou je rovněž dobrá dostupnost do centra města i do blízkého nákupního střediska. Všem zájemcům doporučujeme osobní prohlídku místa.

Bytový dům Svitava - VYPRODÁNO

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte:

Vyberte, prosím, čeho se váš dotaz týká

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Váš dotaz


Created by Shot Creative
Úvod | O společnosti | Kontakt
Výstavba bytů a rodinných domů | Projekční a inženýrská činnost | Aktuální developerské projekty | Referenční stavby | Připravujeme | Výkup nemovitostí